Ibuprofen stada 200mg plv por 20ks

5.44 

Popis

Liek obsahuje liečivo ibuprofén, ktroé patrí do skupiny liekov, ktoré sa nazývajú nesteroidné protizápalové lieky (NSAID). Tieto lieky pôsobia zmenou spôsobu, akým telo reaguje na bolesť a zvýšenú telesnú teplotu.

Liek sa používa u dospelých, dospievajúcich a detí s telesnou hmotnosťou od 20 kg (vo veku 6 rokov a vyššom) na liečbu:

  • slabej až stredne silnej bolesti,
  • horúčky.

Viac na adcc.sk

Prečo u nás nakupovať?

Doručenie do 2 dní

Všetky produkty skladom odosielame v čo najkratšom možnom čase.

Doprava zadarmo

Pri nákupe nad 30 € získavate dopravu automaticky zadarmo.

Liek na predpis

Rezervujte si cez náš systém vás liek na predpis a vyzdvihnite si ho u nás.

Kamenná lekáreň

Lekáreň VIVA, Mierová 94, 064 01 Stará Ľubovňa

Podobné produkty